Strona główna » Bądź ECO na co dzień !
Szukaj produktu
Kontakt
 • ART SQUAD Sp. z o.o. Sp. K.
  Ul. Barona 30 lok. 110
  43-100 Tychy
  KRS 0000667793
  Rejestr przedsiębiorców
  Sąd Rej. Katowice-Wschód
  w K-cach Wydz. VIII Gosp. KRS
  NIP: 646 295 11 06
 • E-mail:sklep@art-squad.pl
 • Telefon+48 513 464 800
 • Godziny działania sklepuSKLEP STACJONARNY Tychy_ul.Barona 30 Poniedziałek-Piątek 9.00-17.00 Sobota 10.00-13.00

Bądź ECO na co dzień !

Data dodania: 10-02-2022

Dbanie o środowisko i wybieranie ekologicznych rozwiązań to postawa godna pochwały.

W dobie XXI wieku mamy wiele możliwości, aby nasze wybory były zgodne z naszymi przekonaniami. W naszym sklepie jest wiele produktów, które nam to umożliwią.

Wiele się dziś mówi o ekologii, o życiu w świadomości, o dbaniu o naturę i o własne zdrowie. Często kojarzy nam się to wszystko z ogromnymi zmianami w życiu, których nie możemy lub wręcz nie chcemy dokonywać, bo są niewygodne. Jednak jest wiele sytuacji w życiu codziennym, które można zmienić bez wysiłku i być przy tym eko.

alt


Drugie życie drewna,

 

Stare drewno, drewno z odzysku, drewno z recyklingu jest obecnie bardzo pożądanym surowcem ze względu na swoje zalety. Jedną z głównych zalet jest przyjazność środowisku. Wszyscy ci, którym dobro planety nie jest obojętne, zamiast wspierania masowej produkcji i kupowania mebli czy dekoracji w sieciówkach, mogą wyposażyć swoje mieszkanie w absolutnie unikatowe dodatki wykonane z drewna z odzysku. Recycling to już nie tylko segregowanie śmieci – to pro ekologiczne rozwiązania.

Deski wykorzystywane do produkcji mebli oraz dekoracji z drewna odzyskanego, często liczącego nawet 100 lat. Surowiec kosztuje całkiem sporo, ale nie ma się co dziwić - takie deski nie są produkowane masowo, każda ma za sobą wyjątkową historię. Deski z recyklingu często pozyskiwane są z rozbiórek starych domów i stodół. Sama świadomość, że dany mebel miał już wcześniej inne życie, a teraz ma okazję służyć naszemu domowi jest niezwykła.

Stare drewno doskonale wpisuje się w aktualne trendy, zaczynamy w końcu szukać indywidualnego stylu. Doskonałym sposobem na wyróżnienie swojego mieszkania z tła będą właśnie meble i dekoracje wykonane ze starego drewna.
 

Co wykonujemy ze starych desek?

 • Meble i Dekoracje, które doskonale pasują do różnych stylów wnętrzarskich.

Wychowuj dzieci w duchu ekologii w zgodzie z naturą. Pokazuj im i ucz je prostych trików z życia codziennego, a będą szanować zarówno naturę, jak i Twoją pracę. Z pewnością same wymyślą i podsuną Ci kolejne pomysły na proste i szybkie ekologiczne rozwiązania.

 

 


Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail


W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.